• In English
 • Cвіжий номер журналу «Архіви України»
  Опубліковано 7 липня 2021 року о 12:23

  На вебсайті науково-практичного журналу «Архіви України» оприлюднено цьогорічний другий випуск фахового видання українських архівістів http://au.archives.gov.ua/index.php/au/issue/view/346

  До уваги читацької аудиторії, зокрема, статті та повідомлення про теоретичні засади і перспективи архівного бренд-менеджменту, удосконалення процедури розгляду державними архівами запитів на доступ до документів, що містять персональні дані.

  У наступному блоці – огляди джерел діяльності українських науково-дослідних установ будівельного профілю, біографічних досліджень з історії вітчизняного спорту.

  Рубрика «Публікація архівних документів» містить неопубліковану публіцистичну спадщину Бориса Грінченка, документи про фінансове забезпечення посольства УНР в Османській імперії в 1920-1921 роках, листування лубенського полковника Максима Ілляшенка з полковником Іллею Новицьким (1676-1689 рр.).

  Читачів нашого часопису чекають також цікаві і зворушливі документальні нариси про такі постаті, як Василь Стефаник,  Іван Миколайчук, про знаних істориків-архівістів Руслана Пирога та Ірину Матяш.

  Редакційна колегія журналу висловлює щиру вдячність усім авторам статей і запрошує шановне архівне товариство до співпраці.

  Принагідно звертаємо увагу науковців, працівників архівних установ, докторантів, аспірантів, здобувачів наукового ступеня, що науково-практичний журнал «Архіви України» включено до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б» за двома спеціальностями 029 «Соціальна комунікація» та 032 «Історичні науки».

  З вимогами до оформлення статей можна ознайомитися на  вебсайті журналу за посиланням: http://au.archives.gov.ua/index.php/au/requirements Отож, чекаємо на оригінальні статті, що мають наукову і практичну цінність .