• In English
 • Анатолій Хромов представив нового директора Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України
  Опубліковано 10 серпня 2021 року о 11:48

  10 серпня 2021 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов представив колективу нового директора Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України Ларису Левченко, яку призначено за конкурсом відповідно до наказу від 05.08.2021 № 221-ос.

  У своїй промові Анатолій Хромов доручив новому директору забезпечити ефективну роботу Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України та як члену оновленої команди Укрдержархіву продовжити участь в реформуванні архівного законодавства та реалізації проєктів, спрямованих на удоступнення архівних документів.

  Лариса Левченко, подякувала Керівництву за виявлену довіру та поділилася найближчими планами роботи.

  Довідково.

  У 1992 році Лариса Левченко закінчила Московський державний історико-архівний інститут за спеціальністю «науково-технічна інформація» та здобула кваліфікацію «документознавець – організатор науково-технічної інформації. Технологія інформаційних процесів».

  У 2014 році навчалася у Міжнародній школі Голокосту Яд Вашем (Єрусалим, Ізраїль), у 2017 році пройшла наукове стажування в Департаменті архівістики Інституту історії Познанського університету імені Адама Міцкевича (Познань, Республіка Польща).

  Доктор історичних наук, професор кафедри історії. Автор понад 150 наукових праць.

  Нагороджена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня, почесною грамотою Державного комітету архівів України, подякою Меморіального комплексу Катастрофи та героїзму єврейського народу Яд Вашем (Єрусалим, Ізраїль), іншими відзнаками.

  В архівній сфері працює близько 29 років, зокрема з жовтня 2003 року – директор Державного архіву Миколаївської області, з вересня 2020 року – заступник Голови Державної архівної служби України.