• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Анатолій Хромов з робочим візитом відвідав Чернігів
  Опубліковано 16 вересня 2021 року о 18:27

  16 вересня 2021 року Чернігівщину з робочим візитом відвідав Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, де зустрівся із Головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом та Головою Чернігівської обласної ради Оленою Дмитренко.

  У рамках робочого візиту очільник Укрдержархіву поспілкувався із колективом державного архіву та архівістами Чернігівщини, оглянув приміщення для зберігання архівних документів.

  У ході зустрічі учасники обговорили питання розвитку архівної справи та організації роботи архівних установ Чернігівщини в умовах змін адміністративно-територіального поділу та реалізації реформи децентралізації влади, а також архівні аспекти цифровізації, основні напрямки роботи архівів та забезпечення доступу громадянам України і світовій спільноті до документів Національного архівного фонду, що зберігаються у Державному архіві Чернігівської області.

  Анатолій Хромов висловив переконання, що архівні установи мають активніше популяризувати архівну справу. Зокрема він наголосив на важливості екскурсійної діяльності для державних архівних установ.

  Під час робочого візиту Анатолій Хромов зустрівся із журналістами Чернігівського місцевого телеканалу «Новий Чернігів» та поділився найближчими планами щодо реформування архівної галузі.