• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Анатолій Хромов перебуває з робочим візитом на Хмельниччині
  Опубліковано 23 вересня 2021 року о 18:22

  23 вересня 2021 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов перебуває з робочим візитом на Хмельниччині, де зустрівся із керівництвом Державного архіву Хмельницької області, оглянув приміщення для зберігання архівних документів, а також ознайомився із деталями реставрації документів, що постраждали у пожежі 2003 року в Кам’янці-Подільському міському архіві.

  Під час візиту Анатолій Хромов зустрівся із головою Хмельницької обласної державної адміністрації Сергієм Гамалієм та головою Хмельницької обласної ради Віолетою Лабазюк.

  У ході зустрічі обговорили питання позитивного досвіду завершення адміністративно-територіальної реформи області. Крім того, поспілкувалися з питань реалізації Регіональної програми ,,Цифрова трансформація Хмельниччини” на 2021 – 2023 роки”, доповнення до Обласної програми розвитку архівної справи на 2018 – 2021 роки, а також впровадження системи електронного документообігу АСКОД.

  Крім того, Анатолій Хромов зустрівся та поспілкувався із архівістами області у форматі онлайн-міст ,,Архівні установи Хмельниччини в час адміністративно-територіальної реформи”.

  Основна частина зустрічі відбувалася у вигляді діалогу Анатолія Хромова із архівістами області. Під час якого учасники розглянули питання щодо організації роботи архівних установ Хмельницької області в умовах змін адміністративно-територіального поділу та реалізацію реформи децентралізації влади, обговорили перспективи діджиталізації основних напрямів роботи державних архівів та оцифрування та забезпечення вільного доступу громадян до документів Національного архівного фонду, що зберігаються в Державному архіві Хмельницької області.

  Під час діалогу Анатолій Хромов акцентував увагу на міжнародній співпраці, зокрема, оцифруванні документів генеалогічного характеру за договором архіву з корпорацією FamilySearch International (США) та Інститутом Національної Памʼяті Польщі-Комісією з переслідування злочинів проти польського народу.

  У заході взяли участь заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимир Юр’єв, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, громадські діячі, науковці, краєзнавці області, керівники архівних установ райдержадміністрацій, міських рад, територіальних громад, колектив Держархіву області та представники ЗМІ.