• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Семінар «Історія і відкрите суспільство: міжнародний досвід архівної справи»
  Опубліковано 10 листопада 2021 року о 14:29

  10 листопада 2021 року перший заступник Голови Державної архівної служби України Тетяна Ємельянова звернулася із вітальним словом до учасників семінару «Історія і відкрите суспільство: міжнародний досвід архівної справи» від імені Голови Укрдержархіву Анатолія Хромова, який наразі перебуває з робочим візитом в Ізраїлі.

  Семінар організовано Державним архівом Одеської області за участі Національного архіву Грузії, державних архівів Хмельницької та Полтавської областей.

  У своїй промові Тетяна Ємельянова наголосила, що Державна архівна служба України, будучи лідером галузі, співпрацюючи з архівами, партнерами та користувачами, прагне, щоб архіви були відкритими для всіх, збагачували суспільство та життя людей і викликали довіру. Ця амбіція визначає сучасні пріоритети архівної галузі, що зосереджені на чотирьох ключових темах: відкритість, стійкість, вплив та розвиток цифрового потенціалу. Вона також висловила впевненість, що сильна мережа партнерів дозволяє найкраще використовувати наявний досвід кожного архіву-учасника, а також підтримує архівістів у вивченні нових навичок один у одного.

  Довідково: Співробітництво Державної архівної служби України та Національного архіву Грузії здійснюється у рамках Меморандуму про співробітництво між Державним комітетом архівів України та Національним архівом Грузії, вчиненого 21 травня 2010 року.
  Результатом співпраці є реалізація спільних виставкових проєктів, обмін копіями архівних документів, щорічна участь українських архівістів у міжнародних конференціях, організованих грузинськими колегами, обмін досвідом тощо.