• In English
 • Наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку визначення вартості платних послуг, які надаються архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів»
  Опубліковано 6 грудня 2021 року о 08:20

  Державна архівна служба України інформує про реєстрацію 01 грудня 2021 року наказу Міністерства юстиції України від 26 листопада 2021 року № 4251/5 «Про затвердження Порядку визначення вартості платних послуг, які надаються архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів».

  Цей документ визначає єдині підходи до визначення вартості за надання платних послуг архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів на замовлення фізичних та юридичних осіб. Для визначення вартості платних послуг, архівні установи використовують одиниці виміру платних послуг, визначених у Переліку платних послуг, які можуть надаватися архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 травня 1998 року № 639.

  Порядок визначення вартості платних послуг, які надаються архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів

  Одиниці виміру платних послуг, які надаються архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів