• In English
 • Спільне засідання громадської та науково-експертної рад
  Опубліковано 7 грудня 2021 року о 12:59

  07 грудня 2021 року в режимі відеоконференції ZOOM відбулося спільне засідання громадської та науково-експертної рад при Державній архівній службі України під головуванням Голови громадської ради Ірини Матяш.

  Традиційною є участь у консультаціях з громадськістю Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова, який надав учасникам конструктивні відповіді на питання, акцентувавши увагу на змінах, які вносяться до переліку платних послуг, які можуть надаватися архівними установами, і які спрямовані на поліпшення доступу користувачів до документів НАФ України. Планується запровадити єдиний електронний читацький квиток.

  Розглянуто такі питання:

  1. Про проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 3 переліку платних послуг, які можуть надаватися архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів».
  2.  Про проєкт Інструкції з порядку ведення діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, громадських формуваннях, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації.
  3. Про проєкт орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2022 рік.

  Учасники засідання обговорили та схвалили усі питання порядку денного.