• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Запрошуємо до участі у конкурсі науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії
  Опубліковано 20 січня 2022 року о 16:06

  Наказом Державної архівної служби України від 17 січня 2022 року № 6 оголошено конкурс науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії (далі – Конкурс).

  Організація та проведення Конкурсу здійснюється відповідно до Положення про конкурс науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 12 січня 2015 року № 1/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 січня 2015 року за № 29/26474.

  На Конкурс приймаються науково-методичні розробки і науково-інформаційні роботи (далі – роботи) з архівознавства, документознавства, археографії, виконані у плановому або ініціативному порядку.
  Подані на Конкурс роботи повинні мати високий рівень практичної значущості, нові методичні підходи та розробки, апробовані на практиці.

  Роботи можуть бути подані у вигляді науково-методичних посібників, методичних рекомендацій, аналітичних оглядів, фотоальбомів, буклетів, каталогів і макетів документальних виставок, сценаріїв теле- та радіопередач, публікацій у наукових та науково-популярних виданнях.

  Роботи для участі в Конкурсі подаються до 10 квітня 2022 року у двох примірниках разом з такими матеріалами:

  • рішення колегіального чи науково-дорадчого органу установи, що є учасником Конкурсу, з обґрунтуванням висунення роботи на Конкурс, яке містить характеристику роботи, відомості про характер і масштаби її практичного впровадження;
  • короткі біографічні відомості про авторів, підписані ними та засвідчені керівником з проставлянням печатки установи, що є учасником Конкурсу.

  Контактна особа: головний спеціаліст відділу методичного забезпечення департаменту архівної справи Ольга Вишневська (044) 270-86-11, [email protected]