• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  У базі даних «Український мартиролог XX ст.» інформація про 80 900 репресованих осіб
  Опубліковано 15 лютого 2022 року о 11:35

  З початку лютого 2022 року  база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася  картками ще про 845 постраждалих осіб, у тому числі 85 фотодокументами.

  Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію державних архівів Закарпатської, Кіровоградської, Дніпропетровської та Харківської областей й успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

   Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 80 900 репресованих осіб.

  Ознайомитися з даними

  Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.

  Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.