• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  База даних «Український мартиролог XX ст.» наповнюється, доступна інформація про 81401 репресовану особу
  Опубліковано 23 березня 2022 року о 11:48

  У березні 2022 року  база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася  картками ще про 501 постраждалу особу, у тому числі 56 фотодокументами.

  Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію надану Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України та Державним архівом Івано-Франківської області й успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

   Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 81401 репресовану особу.

  Ознайомитися з даними  https://archives.gov.ua/um.php

  Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали. Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.