• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Перші кроки до інтеграції України до архівної спільноти ЄС
  Опубліковано 17 травня 2022 року о 20:09

  17 травня 2022 року відбулася в режимі онлайн робоча консультація Анатолія Хромова, очільника Укрдержархіву, з представниками Європейської групи архівів (AEG)  Марією Оліван Авілес, керівником відділу прозорості, управління документами та доступу до документів у Генеральному секретаріаті Європейської комісії та Джефом Шрамом, керівником групи управління документами та архівами цієї комісії.

  У ході консультації окреслено можливі шляхи участі Державної архівної служби України у майбутніх заходах Європейської групи архівів (AEG) та Європейського бюро національних архівів (EBNA), зокрема у поточному році.

  Це перша зустріч з представниками Генерального секретаріату Європейської комісії, які представляють європейську архівну спільноту та опікуються архівною політикою в Європі. Вона є важливою, оскільки сприяє подальшій гармонізації та поглибленню співробітництва з національними архівами ЄС, а також відкриває доступ до участі у професійних дискусіях, що сприятиме наближенню національного архівного законодавства до європейських стандартів.