• In English
 • Сьогодні – Міжнародний день архівів
  Опубліковано 9 червня 2022 року о 08:00

  Підтримавши ініціативу Міжнародної ради архівів та долучившись до Міжнародного тижня архівів, який цього року проходить під гаслом #ArchivesAreYou, Державна архівна служба України щиро вітає своїх українських та закордонних колег із Міжнародним днем архівів.

  Зичимо усій світовій архівній спільноті успішної реалізації амбітних проєктів зі збереження історико-культурної спадщини, інноваційних звершень, потужного поступу в розвитку архівної справи заради виконання історичної місії архівів у сучасному світі.

  У цей драматичний для України час Державна архівна служба України висловлює глибоку вдячність Міжнародній раді архівів за плідну комунікацію з Укрдержархівом, розуміння і активну підтримку під час агресії росії.

  Наші щирі слова подяки за консолідовані рішення щодо відсічі ворога і його ізоляції в архівному просторі ми адресуємо кожному архівісту, хто не залишився байдужим у боротьбі України за свою територіальну цілісність та незалежність.

  Разом переможемо!

  Довідково. Міжнародний день архівів відзначається щорічно, 9 червня, за ініціативи Міжнародної ради архівів (МРА). Дата обрана невипадково: цього дня у 1948 році під її егідою ЮНЕСКО була заснована МРА, але вперше його було відзначено одночасно з 60-річчям організації – у 2008 році.