• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Робоча зустріч Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова з директором Національного архівного агентства Республіки Молдова Ігорем Кашу
  Опубліковано 15 липня 2022 року о 14:42

  15 липня 2022 року Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов провів робочу зустріч зі своїм колегою – директором Національного архівного агентства Республіки Молдова Ігорем Кашу, на якій предметно обговорено перспективу співробітництва архівних відомств двох країн.
  У фокусі уваги керівників була, зокрема, нова редакція Меморандуму про взаєморозуміння між Державною архівною службою України та Національним архівним агентством Республіки Молдова, яка готується до підписання в цьому році.
  Обопільну зацікавленість викликає і такий сегмент майбутньої співпраці, як обмін базами даних архівних установ про репресованих радянським тоталітарним режимом молдован  в Україні та українців у Молдові.
  У світлі наближення України до набуття членства  в ЄС Анатолій Хромов  під  час зустрічі обговорив із Ігорем Кашу  питання координації дій Укрдержархіву та Національного архівного агентства Республіки Молдова на шляху інтеграції архівних систем обох держав до європейської архівної спільноти. У робочій зустрічі взяв участь також директор Галузевого державного архіву Українського інституту національної пам’яті Ігор Кулик.