• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  У базі даних «Український мартиролог XX ст.» відтепер доступна інформація про 91 051 репресовану особу
  Опубліковано 22 липня 2022 року о 09:31

  З початку липня 2022 року  база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася  картками ще про 1105 постраждалих осіб.

  Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію державних архівів Полтавської, Сумської та Хмельницької областей  й успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

   Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 91 051 репресовану особу.

  Ознайомитися з даними https://archives.gov.ua/um.php

  Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали. Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.