• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  «Міжархівний пошуковий портал» відвідало понад 100 тисяч користувачів
  Опубліковано 11 серпня 2022 року о 09:20

  Згідно з даними ПП «Архівні інформаційні ресурси» популярний онлайн ресурс «Міжархівний пошуковий портал» з моменту запуску за три місяці відвідало понад 100 тисяч користувачів. Це абсолютний рекорд за кількістю відвідувань серед інших архівних онлайн ресурсів, представлених на офіційному вебпорталі Укрдержархіву.
  Аудиторія та географія відвідувань онлайн ресурсу невпинно розширюються. Лідерами серед користувачів є громадяни України (45%), серед іноземних громадян – громадяни США (15%), Польщі (8%), Німеччини (5%), Ізраїлю (2%).
  Сьогодні «Міжархівний пошуковий портал» надає доступ до інформації про 7 020 фондів, 249 тисяч справ (заголовки) та до майже 1,6 млн сканкопій архівних документів.
  Доступ до ресурсу: https://searcharchives.net.ua/

  Довідково: 11 травня 2022 року в Укрінформі Державною архівною службою України презентовано Міжархівний пошуковий портал, який дає можливість доступу через єдине вікно до цифрових ресурсів архівів в режимі 24/7.
  Інформаційний ресурс створено за ініціативи та підтримки Анатолія Хромова, Голови Державної архівної служби України, ПП «Архівні інформаційні ресурси» у співпраці з Центральним державним архівом вищих органів влади та управління України, Центральним державним архівом громадських об’єднань України, Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України на платформі ARCHIUM. Державна архівна служба України, планує в майбутньому долучення до нього всіх центральних та обласних архівів, щоб у перспективі стали доступними онлайн десятки мільйонів справ, а це мільярди копій архівних документів.