• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  База даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася інформацією ще про 1785 репресованих осіб
  Опубліковано 12 серпня 2022 року о 12:06

  У серпні 2022 року  база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася  картками ще про 1785  постраждалих осіб, у тому числі 170 фотодокументів.
  Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію Центрального державного архіву громадських об’єднань України    та успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.
   Відтепер у зазначеній базі даних доступна для широкого кола користувачів інформація про 92 836 репресовану особу.

  Ознайомитися з даними https://archives.gov.ua/um.php
  Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали. Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.