• In English
 • Планетарні сканери, ноутбуки, картонажі, вогнегасники: Державний архів Київської області отримав гуманітарну допомогу від німецьких партнерів 
  Опубліковано 16 серпня 2022 року о 15:00

  За результатами проведених консультацій Голови Укрдержархіву Анатолія Хромова із Федеральним архівом Німеччини було отримано гуманітарну допомогу для відновлення діяльності деокупованих архівів Київщини.

  11 серпня 2022 року Державний архів Київської області отримав чотири Планетарні сканери book2net kiosk для оцифровування архівних документів. 

  Також у рамках допомоги було отримано десять ноутбуків для впровадження Програми оцифровування архівних інформаційних ресурсів архівів Київської області на ІІ півріччя 2022-2025 рр. Серед іншого, архіви Київської області поповнилися матеріалами для реставраційних робіт, картонажами із безкислотного паперу та порошковими вогнегасниками. 

  Довідково: Планетарні сканери book2net kiosk — це книжкові сканери формату А2 для швидкого та якісного оцифровування документів різного типу, зокрема для зшитих папок, книг, підшивок газет або старих видань.