• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Анатолій Хромов відвідав Західний регіональний центр страхового фонду документації, м. Львів
  Опубліковано 22 серпня 2022 року о 15:48

  Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов 22 серпня 2022 року із робочим візитом приїздив у Західний регіональний центр страхового фонду документації, м. Львів. Під час якого Голова Укрдержархіву зустрівся із колективом регіонального центру та його директоркою Наталією Голубовською, щоб обговорив нові завдання, які постали перед системою страхового фонду документації України внаслідок широкомасштабного вторгненням російських військ на територію України.

  У зв’язку з неухильним зростанням частки документації для виготовлення мікрофільмів СФД на електронних носіях інформації, у Західному регіональному центрі були створені та технічно обладнані робочі місця, відпрацьований технологічний процес виготовлення мікрофільмів страхового фонду документації з використанням цифрових технологій. Станом на сьогодні Західним регіональним центром за цим технологічним процесом виготовляється більше 50 відсотків від всього масиву документів, виготовлених на мікроплівці.

  Довідково: Західний регіональний центр СФД є безпосереднім виконавцем завдань з формування, ведення та використання страхового фонду документації України у шести західних областях (Львівській, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Тернопільській) та провадить виробничу діяльність з виготовлення документів страхового фонду.