• In English
 • Відкрито всеукраїнську конференцію «Українська історична та культурна спадщина під час військової агресії РФ: досвід, виклики, загрози»
  Опубліковано 23 серпня 2022 року о 14:30

  Сьогодні, 23 серпня 2022 року, перша заступниця Голови Державної архівної служби України, Тетяна Ємельянова в режимі Zoom-конференції привітала учасників Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Українська історична та культурна спадщина під час військової агресії РФ: досвід, виклики, загрози», присвячену Дню Незалежності України.

  Тетяна Ємельянова у вступному слові зазначила, що ми всі маємо зробити важливий висновок. Держава, суспільство і професійна спільнота мають бути єдині в розумінні і прагненні повоєнного відновлення наших інституцій пам’яті. Це значить, що вже сьогодні важливо планувати інвестування в будівництво нових будівель, розширення та переобладнання бібліотек, архівів і музеїв як критично важливих для суспільства об’єктів.

  Довідково: Всеукраїнська конференція проходитиме в Одесі 23-24 серпня 2022 року в змішаному форматі (онлайн/офлайн).

  Метою конференції є консолідація зусиль науковців і практиків у розв’язані актуальних питань щодо вивчення та збереження історичної та культурної спадщини.