• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Державний архів Хмельницької області та корпорація FamilySearch International (США) розпочинають оцифрування документів
  Опубліковано 29 серпня 2022 року о 16:11

  Результатом взаємодії Державної архівної служби України, Державного архіву Хмельницької області та корпорації FamilySearch International (США) стала можливою реалізація масштабної програми з оцифрування  документів Хмельницького регіону.

  Передбачається створення сканкопій на 74 000 одиниць зберігання. Це документи фільтраційних та архівно-слідчих справ, метричні книги, книги реєстрації актів цивільного стану, документи приватних нотаріусів та судові записи, фонди органів влади та місцевого самоврядування, духовних та навчальних закладів.

  Зауважимо, що підготовку приміщень та встановлення сканувального обладнання було розпочато 15 серпня 2022 року, триває навчання операторів з оцифрування архівних документів, які стали переможцями за результатами співбесіди в компанії-підрядника.

  Довідково: 2 червня 2020 року Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов підписав Меморандум про співробітництво між Державною архівною службою України та корпорацією FamilySearch International (США), метою якого є оцифрування документів Національного архівного фонду України генеалогічного характеру та створення фонду користування на такі документи.

  Договір про співпрацю між Державним архівом Хмельницької області та  FamilySearch International (США) було підписано 26 листопада 2021 року.