• In English
 • Відбулося засідання колегії Державної архівної служби України
  Опубліковано 15 вересня 2022 року о 17:07

  Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 15 вересня 2022 року провів засідання колегії Укрдержархіву у змішаному форматі — живого спілкування із керівниками структурних підрозділів та відеоконференції із залученням інших членів колегії.

  До порядку денного засідання колегії були включені питання: «Про виконання регіональними центрами страхового фонду документації планових завдань з виготовлення документів страхового фонду по спеціальному фонду документації» та «Про стан реалізації державної політики у сфері архівної справи діловодства» протягом 8 місяців 2022 року.

  Заслухавши та обговоривши перше питання стосовно виконання планової документації регіональними центрами страхового фонду колегія дійшла висновків, що в порівнянні з минулим періодом обсяг виготовлення документів СФД знизився на 15 відсотків. Внаслідок військової агресії російської федерації та простою деяких регіональних центрів СФД на тимчасово окупованих територіях. В результаті членами колегії були опрацьовані можливі шляхи для їх вирішення.

  Під час розгляду питання про стан реалізації державної політики у сфері архівної справи та діловодства, Голова Державної архівної служби Анатолій Хромов зауважив на необхідності у залучені іноземних партнерів.

  На завершення було заслухано достроковий звіт директора УНДІАСД.