• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Близько 2 млн сканкопій архівних документів доступно на «Міжархівному пошуковому порталі» 
  Опубліковано 13 жовтня 2022 року о 11:32

  Сьогодні «Міжархівний пошуковий портал» надає доступ до інформації близько 2 млн. сканкопій архівних документів.

  Кількість відвідувачів динамічно росте, згідно з даними ПП «Архівні інформаційні системи» популярний онлайн ресурс «Міжархівний пошуковий портал» з моменту запуску відвідало 180 тисяч користувачів.

  За географії відвідувань лідерами залишаються громадяни України, серед іноземних громадян традиційно користуються порталом громадяни США, Польщі, Німеччини, Ізраїлю та інші.

  Доступ до ресурсу: https://searcharchives.net.ua/

  Довідково: 11 травня 2022 року в Укрінформі Державною архівною службою України презентовано Міжархівний пошуковий портал, який дає можливість доступу через єдине вікно до цифрових ресурсів архівів в режимі 24/7.
  Інформаційний ресурс створено за ініціативи та підтримки Анатолія Хромова, Голови Державної архівної служби України, ПП «Архівні інформаційні системи» у співпраці з Центральним державним архівом вищих органів влади та управління України, Центральним державним архівом громадських об’єднань України, Центральним державним архівом-музеєм літератури і мистецтва України на платформі ARCHIUM. Державна архівна служба України, планує в майбутньому долучення до нього всіх центральних та обласних архівів, щоб у перспективі стали доступними онлайн десятки мільйонів справ, а це мільярди копій архівних документів.