• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Відбулося стажування українських архівістів на базі Будапештського столичного архіву 
  Опубліковано 13 жовтня 2022 року о 15:26

  За сприяння Укрдержархіву, протягом 4-6 жовтня 2022 року, директор Державного центру збереження документів Національного архівного фонду Марина Фенюк та директор Державного архіву Закарпатської області Михайло Місюк, разом з працівники обласного архіву, взяли участь у ІХ-й професійній підготовці реставраторів для закордонних архівістів.

  У межах тренінгу проводилися мастер-класи на теми: «Архівний маркетинг на практиці», «Маркетинг у соціальних мережах», «Майстерність забезпечення збереженості документів» та «Психологія спілкування керівників та колег» та ін.

  Метою тренінгу стало підвищення рівня професійних навиків, а саме передача набутих знань та досвіду, в галузі збереження та публікації архівних документів, у т. ч. угорської писемної культурної спадщини.

  Українські архівісти також взяли участь в презентації книги Яноша Гунеша «Мій щоденник із поля бою та мій полон 1915-16-17 рр.», що відбулася у Будапештському столичному архіві за сприяння Громадського фонду  «Велика війна».

  Висловлюємо щиру вдячність за запрошення генеральному директору Будапештського столичного архіву др. Кєньерешу Іштванту та всьому колективу Будапештського столичного архіву за плідну співпрацю!