• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  База даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася інформацією ще про 1 160 репресованих осіб
  Опубліковано 17 жовтня 2022 року о 15:21

  У жовтні 2022 року база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 1 160 постраждалих осіб у тому числі 22 фотодокументи.

  Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію Державних архівів Одеської, Житомирської, Дніпропетровської, Чернівецької областей та успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

  Відтепер у зазначеній базі даних доступна для широкого кола користувачів інформація про 95 283 репресовану особу.

  Ознайомитися з даними https://archives.gov.ua/um.php

  Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали. Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.