• In English
 • У базі даних «Український мартиролог XX ст.» відтепер доступна інформація про 95 866 репресованих осіб
  Опубліковано 24 жовтня 2022 року о 12:59

  На середину жовтня база даних «Український мартиролог XX ст.» поповнилася картками ще про 583 постраждалих осіб, у тому числі 36 нових фотодокумента.

  Центральний державний електронний архів України опрацював інформацію Центрального державного архіву громадських об’єднань України й успішно додав до бази даних популярного онлайн ресурсу, доступ до якого надається на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України.

  Відтепер у зазначеній базі даних доступна для користувачів інформація про 95 866 репресовану особу.

  Ознайомитися з даними https://archives.gov.ua/um.php

  Довідково. «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали. Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 6 листопада 2020 року під час пресконференції в Укрінформі.