• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Відбулося відкриття новоутвореного Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву
  Опубліковано 2 листопада 2022 року о 15:55

  Відбулося відкриття новоутвореного Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 червня 2022 року № 732 «Про оптимізацію системи центральних державних архівів» розпочав роботу Центральний державний аудіовізуальний та електронний архів, який став правонаступником Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Г. С. Пшеничного та Центрального державного електронного архіву України.

  З нагоди відкриття нової архівної установи 1 листопада в кінозалі архіву відбулися загальні збори трудового колективу. Відкрила захід вітальним словом директор архіву Олена КОСЕНКО, яка розповіла про основні завдання та виклики, що стоять сьогодні перед новоствореною установою, а також побажала колегам плідної, творчої і натхненної подальшої роботи.

  З метою формування корпоративного духу, об’єднання колективу та професійної адаптації по завершенню заходу для нових співробітників було проведено ознайомчу екскурсію по архіву. Робота з розроблення вебсайту Центрального державного аудіовізуального та електронного архіву наразі триває, а також найближчим часом очікується долучення архіву до соціальних мереж і медіапростору (YouTube, Facebook, Instagram).