• In English
  • Відкрито Всеукраїнську конференцію «Пам’ятки писемності та культури: вивчення, збереження, популяризація»
    Опубліковано 7 грудня 2022 року о 15:50

    6 грудня 2022 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов в режимі Zoom-конференції привітав учасників Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Пам’ятки писемності та культури: вивчення, збереження, популяризація» до 100-річчя Музею книги відділу рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки.

    Анатолій Хромов у вступному слові, зауважив, що у роботі бібліотекарів та архівістів є багато спільного. Історично так склалося, що у системі державних архівів є відповідні бібліотеки, які суттєво доповнюють архівну інформацію. А в багатьох національних бібліотеках є відділи рукописів, які є складовою Національного архівного фонду України, і які розкривають повною мірою літературний спадок.

    Основна мета науково-комунікативного заходу – консолідація професійної спільноти бібліотекарів, архівістів та науковців задля посилення ролі культурних інституцій у розв’язанні актуальних питань щодо вивчення, збереження, захисту і популяризації культурної та історичної спадщини України.