• In English
 • Державний архів Чернігівської області та Благодійний фонд «Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» розпочинають оцифрування 
  Опубліковано 17 грудня 2022 року о 09:24

  Результатом взаємодії Державної архівної служби України, Державного архіву Чернігівської області та Благодійної організації «Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» стала можливою реалізація масштабної програми з оцифрування документів Чернігівського регіону.

  На першому етапі співпраці передбачається створення сканкопій на 4163 одиниці зберігання-це книги реєстрації актів цивільного стану населення та на 80598 фільтраційних карток. В архіві зберігаються два види карток. Вони містять інформацію про примусово вивезених до Німеччини та військовополонених.

  Підготовку приміщень та встановлення сканувального обладнання було розпочато 14 грудня 2022 року, триває навчання операторів з оцифрування архівних документів.

  Довідково: договір про співпрацю між Державним архівом Чернігівської області та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» було підписано 30 жовтня 2020 року.