• In English
 • Анатолій Хромов представив директора Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства
  Опубліковано 18 січня 2023 року о 11:50

  Сьогодні, 18 січня 2023 року, Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов представив директора Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства.

  Директором інституту став Скальський Віталій Валерійович, офіційно до виконання обов’язків він приступає із 18 січня 2023 року.

  УНДІАСД – державна науково-дослідна бюджетна установа в системі державних архівних установ України, що належить до сфери управління Укрдержархіву і яка здійснює наукове забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері архівної справи, документознавства та діловодства.

  Анатолій Хромов, у своєму зверненні до нового директора та колективу УНДІАСД зауважив, що головним завданням інституту цьогоріч та у перспективі, незважаючи на війну росії проти України, є осучаснення наукових досліджень, наближення науково-методичного та інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності архівних установ до міжнародних стандартів у сфері архівної справи та діловодства, у першу чергу до стандартів європейського архівного середовища, завдяки поглибленню та розширенню географії співробітництва із іноземними партнерами.

  Новопризначений директор Віталій Скальський висловив вдячність за довіру та запевнив, що він  та колектив інституту, готові до виконання поставлених перед ними завдань та планів у короткостроковій та довгостроковій перспективах і сподіваються, що наукова робота як складова фахової діяльності архівних установ України та активізація наукової комунікації між вченими та спеціалістами, сприятимуть стимулюванню творчої активності в архівній сфері.

  Довідково: Віталій Скальський здобув вищу освіту у Волинському державному університеті імені Лесі Українки у 2004 році, за спеціальністю історія та здобув кваліфікацію історика, викладача історії. Має науковий ступінь кандидата історичних наук.

  До призначення на цю посаду працював помічником заступника Голови Українського інституту національної пам’яті, науковим співробітником Інституту історії України НАН України.