• In English
  • Міжнародна рада архівів продовжує підтримувати та допомагати українським архівам
    Опубліковано 10 лютого 2023 року о 09:30

    Міжнародна рада архівів разом із Державною архівною службою  та співробітниками українських архівів, планують в рамках спільних консультації узагальнити досвід українських архівістів у збереженні документальної спадщини в умовах проведення воєнних дій та оновити методики такої роботи.

    Цьогоріч Міжнародна рада архівів також звільнила Державну архівну службу України від сплати членського внеску в умовах російської агресії та складної економічної ситуації. З поміж іншого МРА пообіцяла допомогти українським архівам у забезпеченні обладнанням для оцифрування та обліку документів.

    Президент МРА Josse Kirps у своєму листі до Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова побажала усій українській архівній спільноті успішного та мирного року. Зі свого боку Державна архівна служба України висловлює Міжнародній архівній раді глибоку вдячність за допомогу та тверду позицію, саме завдяки вашій підтримці та інших іноземних колег, й партнерів українські архіви продовжують працювати та успішно виконувати поставлені задачі.