• In English
 • Анатолій Хромов та Міжнародний фонд ALIPH скоординували спільні зусилля для забезпечення збереження архівів України
  Опубліковано 17 лютого 2023 року о 17:59

  Сьогодні відбулася онлайн-зустріч Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова із керівниками та координаторами проєктів Міжнародного фонду порятунку культурної спадщини в зонах збройних конфліктів ALIPH. Участь у заході також взяли директори  центральних державних архівів розташованих у місті Києві та відповідальні працівники управління комунікацій Укдержархіву.

  Під час зустрічі були визначені пріоритетні напрямки надання допомоги Міжнародним фондом порятунку культурної спадщини в зонах збройних конфліктів ALIPH по збереженню документів НАФ України.

  За результатами цієї наради, буде підготовлено пакет пропозицій  директорами архівів, які взяли участь у зустрічі для розширення рамок взаємовигідної співпраці.

  Слід відмітити, що від початку  повномасштабної війни в Україні Міжнародний фонд ALIPH є найактивнішим із міжнародних донорів, який надає реальну допомогу закладам культури та архівним установам України.

  Щиро вдячні  Міжнародному фонду порятунку культурної спадщини в зонах збройних конфліктів ALIPH за допомогу в найскладніші часи, віримо у перемогу!