• In English
 • Укрдержархів за допомоги німецьких партнерів облаштовує резервні архівні сховища
  Опубліковано 22 лютого 2023 року о 18:26

  За сприяння Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Інститутом культури та історії німців у Північно-Східній Європі при Гамбурзькому університеті та Дирекцією з експлуатації комплексу споруд центральних державних архівних установ України. 

  Німецькі партнери виділяють понад 2 млн грн благодійної пожертви на ремонт окремих та влаштування додаткових архівосховищ на території комплексу споруд центральних державних архівних установ України, розташованих в м. Києві, загальним обсягом 604,83 м. кв. 

  Архівосховища буде використано для забезпечення збереження документів НАФ України, у т. ч. для розміщення евакуйованих архівних документів з місці ведення активних бойових дій. 

  Висловлюємо слова подяки керівництву Інституту культури та історії німців у Північно-Східній Європі при Гамбурзькому університеті за підтримку та благодійну допомогу для забезпечення від втрат документальної спадщини українського народу. Сьогодні, як ніколи, важлива консолідація зусиль міжнародних партнерів задля подолання тяжких наслідків повномасштабного російського вторгнення в Україну, перемоги над агресором  і встановлення миру.