• In English
 • Анатолій Хромов бере участь у щорічній конференції RootsTechConnect (Солт-Лейк Сіті, США)
  Опубліковано 2 березня 2023 року о 17:59

  1 березня 2023 року в м. Солт-Лейк Сіті (США) розпочалася робота однієї з найважливіших світових конференцій у світі генеалогії та архівів RootsTech Connect, яку організовано корпорацією FamilySearch International і яка активно й успішно співпрацює з Укрдержархівом та українськими архівами.

  Анатолій Хромов, очільник Укрдержархіву, представляє українські архіви на цій конференції, що дає можливість подальшому просуванню інтересів архівної галузі України в профільному середовищі й забезпечить підтримку українських архівів іноземними партнерами, а також сприятиме розширенню спільних проєктів з оцифрування документів НАФ України.

  Анатолій Хромов інформує учасників міжнародного заходу про роботу архівів в умовах війни росії проти України та проведе консультації з ними з питань їхньої подальшої підтримки та надання необхідної допомоги, насамперед архівам, що територіально розміщені на прифронтових та деокупованих територіях.

  Серед учасників цьогорічної конференції президент Міжнародної ради архівів Джозі Кірпс, керівники та відповідальні представники архівних служб та архівів Іспанії, Португалії, Німеччини, Італії та Франції.

  Під час секційних засідань щорічної конференції RootsTech Connect відбудуться зустрічі та двосторонні консультації Голови Укрдержархіву з керівництвом МРА та представниками архівів ЄС з питань налагодження/активізації двостороннього співробітництва.