• In English
  • Консультації щодо розширення подальшої співпраці з FamilySearch International (США)
    Опубліковано 6 березня 2023 року о 15:19

    Анатолій Хромов, очільник Укрдержархіву, під час перебування в Солт-Лейк Сіті (США) провів консультації з працівниками корпорації FamilySearch International, відповідальними за реалізацію міжнародних проектів, у ході яких узгодив питання залучення до проєктів з оцифрування документів генеалогічного характеру державних архівів України, що сприятиме пришвидшенню темпів оцифрування документів НАФ України та забезпечить їх надійне зберігання, а також доступ до них в режимі онлайн (мережа Інтернет). У рамках консультацій також було обговорено питання можливості залучення міжнародної гуманітарної допомоги та фінансових ресурсів донорської спільноти для підтримки стабільної роботи українських державних архівів, у т. ч. на деокупованих територіях.

    Консультації проведено відповідно до вчиненого 2 червня 2020 року Меморандуму про співробітництво між Державною архівною службою України та корпорацією FamilySearch International (США), який з української сторони підписано Анатолієм Хромовим.

    Від дня підписання Меморандуму договори про співробітництво з корпорацією укладено чотирма центральними державними архівами та 12 державними архівами областей.