• In English
 • Консультація з американською компанією з оцифрування культурної спадщини Digital Transitions 
  Опубліковано 9 березня 2023 року о 18:27

  9 березня відбулася онлайн-зустріч Першої заступниці Голови Укрдержархіву Тетяни Ємельянової з представниками американської компанії з оцифрування культурної спадщини Digital Transitions. Зі сторони Державної архівної служби України у зустрічі взяли участь начальник управління цифрової трансформації Дмитро Бородін та головний спеціаліст управління комунікацій Ірина Жалоба. 

  Digital Transitions представили засновник та власник компанії Пітер Сігель, менеджер із роботи з клієнтами Ханна Сторч та консультант Ірина Глік. 

  Під час зустрічі учасники обговорили можливості співпраці щодо залучення Digital Transitions до оцифрування документів Національного архівного фонду України, включно з участю українських архівістів у тренінгах з оцифрування на сучасному американському обладнанні. 

  Обидві сторони висловили своє зацікавлення у розвитку двосторонніх відносин. 

  У подальшому планується продовжувати консультації з перспективою імплементації спільного проєкту. 

  Довідково: Digital Transitions – американська компанія, яка вже майже 20 років обслуговує потреби з оцифрування організацій культурної спадщини в усьому світі. Є лідером ринку в Сполучених Штатах та співпрацює з різноманітними установами, включно з Бібліотекою Конгресу США.