• In English
 • Анатолій Хромов провів онлайн-зустріч з представниками Національного архіву Нідерландів
  Опубліковано 16 травня 2023 року о 14:40

  У зустрічі взяли участь керівник проєкту Національного архіву Нідерландів з міжнародної співпраці в галузі спадщини Алекс Ензлін та його колеги: менеджер програми міжнародної співпраці в галузі спадщини Йохан ван Ланген та керівниця проєкту в рамках цієї програми Лідвін Янсен. З української сторони до зустрічі долучилися начальник управління комунікацій Укрдержархіву Юлія Прилепішева та головний спеціаліст відділу міжнародного співробітництва Ірина Жалоба.

  Протягом зустрічі учасники обговорили можливі шляхи співпраці, а також надання допомоги українським архівам від Національного архіву Нідерландів. Обидві сторони висловили зацікавленість у підписанні двосторонньої угоди про співробітництво з метою розвитку відносин, впровадження спільних проєктів та організації стажувань для українських архівістів у майбутньому.

  Окрім цього, Національний архів Нідерландів готовий надати технічну допомогу Центральному державному аудіовізуальному та електронному архіву в роботі над інтеграцією ресурсів Укрдержархіву до Архівного порталу Європи.

  За результатами цієї зустрічі Анатолій Хромов проведе підсумкові консультації з Генеральним директором Національного архіву Нідерландів під час свого відрядження до м. Стокгольм для участі у 45-му засіданні Європейського бюро національних архівів EBNA наприкінці травня 2023 року.