• In English
 • Відбулося засідання Нормативно-методичної комісії Державної архівної служби України
  Опубліковано 25 серпня 2023 року о 11:20

  22 серпня 2023 року на засіданні Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву під головуванням першого заступника Голови Державної архівної служби України Тетяни Шевченко відбувся третій, завершальний етап Конкурсу наукових праць, науково-методичних розробок та науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії, на якому було розглянуто 8 робіт від 6 установ.

  Комісією було вирішено присудити дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів переможцям конкурсу у двох номінаціях: «Архівознавство» та «Джерелознавство, археографія, спеціальні історичні дисципліни», а саме:

  Диплом І ступеня:

  у номінації «Архівознавство» за книгу «Письмові документи УПА та збройного підпілля ОУН-Б (1943-1954 рр.)» Ковальчуку В. М.

  У номінації «Джерелознавство, археографія, спеціальні історичні дисципліни» за роботу «Раєцька книга міста Львова (1460-1506)» Петришак Б. І. та Капралю М. М.

  ІІ ступеня:

  у номінації «Архівознавство» за методичні рекомендації «Впровадження електронних послуг в архівних установах України» Залєток Н. В. та Чорноморець Є. М., «Доступ до цифрового фонду користування документами Національного архівного фонду» Дідух Л. В. та Ковтанюк Т. М.

  У номінації «Джерелознавство, археографія, спеціальні історичні дисципліни» за інформаційно-довідкове видання «Чортків – місто української слави: каталог виставки» Полянському Ф. І. та Сулимі О. Я.

  ІІІ ступеня:

  у номінації «Джерелознавство, археографія, спеціальні історичні дисципліни» за роботу «Локально-віртуальна мандрівка «Що розкаже Кропивницький?», підготовлена до 140-річчя утворення першого українського професійного театру» Гончаровій Т. В. та Сорокіну В. В.

  Вітаємо переможців та дякуємо усім учасникам за цікаві та змістовні роботи, спрямовані на розвиток архівознавства, документознавства, археографії, популяризацію документальної спадщини Українського народу.

  Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться на наступному засіданні Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву.