• In English
 • Розпочато масштабне оцифрування документів генеалогічного характеру Державного архіву Сумської області
  Опубліковано 14 вересня 2023 року о 18:56

  Державний архів Сумської області та корпорація FamilySearch International (США) розпочали масштабне оцифрування документів генеалогічного характеру.

  Результатом взаємодії Державної архівної служби України, Державного архіву Сумської області та корпорації FamilySearch International (США) стала можливою реалізація з 14 вересня 2023 року програми з оцифрування документів Сумської області.

  У рамках цієї програми передбачено сканування 4673 справи на 930 000 аркушах, які зберігаються у Держархіві Сумської області. Оцифруванню підлягають документи повітових переписних комісій, мобілізаційні списки, карти призовників з фондів повітових по військовій повинності присутствій, списки учнів навчальних закладів (1881-1920), а також метричні книги, книги реєстрації актів цивільного стану та інше.

  Для довідки: 02 червня 2020 року Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов підписав Меморандум про співробітництво між Державною архівною службою України та корпорацією FamilySearch International (США), метою якого є оцифрування документів Національного архівного фонду України генеалогічного характеру та створення фонду користування на такі документи.

  26 листопада 2021 року було укладено договір про співробітництво між Державним архівом Сумської області  та FamilySearch International (США).