• In English
 • Відбулося засідання  робочої групи з розробки Містобудівного кодексу України щодо створення страхового фонду документації на обʼєкти категорій складності СС2-СС3
  Опубліковано 25 жовтня 2023 року о 12:00

  24 жовтня 2023 року на базі Державної архівної служби України відбулося засідання робочої групи з розроблення Містобудівного кодексу України Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування щодо розгляду пропозицій  Укрдержархіву стосовно включення до Містобудівного кодексу України вимог зі створення страхового фонду документації перед прийняттям в експлуатацію закінчених будівництвом обʼєктів категорій складності СС2-СС3.

  Засідання робочої групи було розпочате з вітального слова Анатолія Хромова Голови Державної архівної служби України та Ганни Бондар керівника робочої групи,  Голови підкомітету з питань містобудування, благоустрою та земельних відносин у межах територій забудови Верховної Ради України.

  У межах засідання заслухано доповідь Андрія Меленця директора департаменту страхового фонду  документації Укрдержархіву. За результатами обговорення членами робочої групи в цілому підтримано пропозицію  Укрдержархіву про включення до Містобудівного кодексу України вимог зі створення страхового фонду документації.

  Додатково під час зазначеного заходу було експоновано виставку історичних документів та плівок на тему: «Історія містобудування та архітектури у документах Національного архівного фонду: ХVIII-XX ст. за документами ЦДАЕА, ЦДНТА України, ЦДІАК України та ЦДАВО України» та проведено екскурсії для членів робочої групи у Центральному державному історичному архіві України, м. Києва та Центральному державному аудіовізуальному та електронному архіві.

  З відеоматеріалами виставки ви можете ознайомитися за покликаннями:
  https://youtu.be/H8CLk3dZOF8
  https://youtu.be/rhhVsHcawC0