• In English
  • Відбулась організаційна нарада щодо проведення класифікації посад державної служби в центральних державних архівах в умовах воєнного часу
    Опубліковано 2 листопада 2023 року о 08:29

    У межах підготовки до впровадження у 2024 році єдиних підходів в оплаті праці державних службовців здійснюються організаційні заходи щодо проведення класифікації посад державної служби.

    На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 1109 від 23 жовтня 2023 р. «Про підготовку до запровадження умов оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році» 1 листопада 2023 р. проведена нарада під головуванням Першої заступниці Голови Державної архівної служби України Тетяни Шевченко, у якій взяли участь керівники центральних державних архівів і співробітники управління роботи з персоналом та організаційного забезпечення Укрдержархіву.

    Начальник управління роботи з персоналом та організаційного забезпечення Тамара Полупан надала роз’яснення керівникам архівів щодо визначення переліків сімей, рівнів типових посад державної служби, формування кодів із наведенням прикладів відповідно до структур центральних державних архівів.