• In English
 • Онлайн-архів «Бабин Яр» поповнено близько 150 тис. сканкопіями документів
  Опубліковано 2 листопада 2023 року о 13:31

  Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» у співпраці із Державною архівною службою України та державними архівами Київської та Чернігівської областей упродовж вересня й жовтня 2023 року активно оцифровував документи архівів, що стосуються життя українського та єврейського населення.

  За вересень та жовтень 2023 року онлайн-архів Меморіального центру поповнився копіями близько 150 тисяч документів з фондів:

  • Державного архіву Київської області, ф. Р-5634 (Відділ державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Головного управління юстиції у Київській області);
  • Державного архіву Чернігівської області ф. Р-8980 (Відділ реєстрації актів цивільного стану (РАЦС) Коропського районного управління юстиції Чернігівської області), а також Німецької трофейної картотеки, що містить інформацію про примусово вивезених до Німеччини та військовополонених і може мати відомості про перебування людини у шпиталі або у розшуку.

  Нагадуємо, що до ресурсу онлайн-архіву «Бабин Яр» додано понад 3,6 мільйонів копій документів, з якими можна ознайомитися за покликанням: https://babynyar.org/ua/archive