• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  IV щорічний круглий стіл архівістів «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі»
  Опубліковано 13 травня 2021 року о 11:52

  12 травня 2021 року в режимі відеоконференції відбувся IV круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі».

  До учасників круглого столу з вітальним словом звернулися перший заступник Голови Державної архівної служби України Тетяна ЄМЕЛЬЯНОВА та директор Українського наукового-дослідного інституту архівної справи та документознавства (УНДІАСД) Олександр ГАРАНІН. «Архівна наука та освіта є тими головними чинниками, що трансформують не тільки архівну справу, але й посилюють професійну впевненість» – переконана перший заступник Голови Державної архівної служби України Тетяна Ємельянова.

  Серед дискусійних питань фахівці та експерти обговорили поняття «Архівна наука», «Наука в архівах», «Архівна наука й освіта», застосування сучасних цифрових технологій в архівній справі та освіті, обмінялися думками щодо міжнародної системи освіти архівістів в Польщі та Білорусі, а також розглянули перспективи розвитку в Україні спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та реалізації Стратегії розвитку архівної справи на період до 2025 року та інші.

  Учасниками круглого столу були представники державних, архівних, освітніх, наукових установ та міжнародних архівних спільнот України, Білорусі і Польщі.

  Програма заходу: https://cutt.ly/2bHaUdN