• In English
  • Державна архівна служба України
    Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

    Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
    надсилати на tsdea@arch.gov.ua
    Український мартиролог ХХ cт.


    Документи ДА Львівської області


    Пошукова форма
    Результатів пошуку: 2 777
    1. Cорока Зенон Іванович р.н. 1910
    2. Cтрусь Олексій Дмитрович р.н. 1906
    3. Абелес Адольф Зішевич р.н. 1911
    4. Абрахам Хаскель Самулович р.н. 1914
    5. АБРАХАМ Хаскель Самулович р.н. 1914
    6. Аврам-Абламович Марія Гаврилівна р.н. 1882
    7. Адамська Вікторія Каролівна р.н. 1919
    8. АДЛЕР Мозес-Арон Зелерович р.н. 1915
    9. Айслер Владислав Йосипович р.н. 1903
    10. Айслер Марія Андріївна р.н. 1903
    11. Айслер Чеслава Владиславівна р.н. 1928
    12. Айхемберг Єва Йосифівна р.н. 1894
    13. Айхемберг Іван Йосифович р.н. 1898
    14. Акерман Емілія Іванівна р.н. 1888
    15. АКЕРМАН Їзраїл-Давид Абрагамович р.н. 1918
    16. Акімов Мартин Васильович р.н. 1886
    17. Аккерман Густав Филипович (Акерман Густав Пилипо р.н. 1873
    18. Аккерман Францішка Томашівна р.н. 1867
    19. Александрович Анастасія Іванівна р.н. 1896
    20. Алексевич Валерія Францишківна р.н. 1904
    21. АЛЬСТЕР Лейб Ізакович р.н. 1910
    22. Альстер Лейб Ізакович р.н. 1910
    23. Альтман Озян Абович р.н. 1907
    24. Амбрустерн Петро Іванович р.н. 1888
    25. АНГРЕС Ерік Адольфович р.н. 1912
    26. Андрес Антон Вільгельмович р.н. 1896
    27. Андрохович Іван Володимирович р.н. 1904
    28. Андрусів Дмитро Іванович р.н. 1926
    29. Андрух Марія Йосипівна р.н. 1891
    30. Андрух Теодор Юркович р.н. 1888
    31. Андрушків Марія Теодорівна р.н. 1912
    32. АНДРУШКО Анна Ільківна р.н. 1901
    33. Андрушко Ян Янович р.н. 1895
    34. Антоник Анна Петрівна р.н. 1909
    35. АНТОНЯК Віцентин Гнатович р.н. 1897
    36. Арабський Василь Михайлович р.н. 1931
    37. Аренд Рудольф Фрідріхович р.н. 1877
    38. Артимко Микола Яцкович р.н. 1907
    39. Асман Іван Михайлович р.н. 1883
    40. Атаманчук Микола Михайлович р.н. 1900
    41. АТЛАС Давід Самойлович р.н. 1906
    42. Бабец (Бабець) Рузя Луцівна р.н. 1929
    43. Бабинський Євген Васильович р.н. 1912
    44. Бабій Ірина Львівна р.н. 1898
    45. Багдай Григорій Миколаєвич р.н. 1909
    46. Баглай Василь Андрійович р.н. 1902
    47. Багрій Василь Юркович р.н. 1918
    48. Багрій Іжбета Велибрисівна р.н. 1876
    49. БАДРІАН Гайман Федорович р.н. 1909
    50. Баєв Іван Федорович р.н. 1924

    1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15   >    >>